Bu Barda Hayat Var…

Hakkımızda

ERSA SAĞLIKLI YAŞAM TEKNOLOJİLERİ günümüz insanının ihtiyacı olan oksijeni toplumun hizmetine sunmak üzere kurulmuştur.

Günümüz insanı, hızlı gelişen teknoloji, yoğun stres, kirli çevre koşulları ve sağlık problemleri nedeniyle performansını kaybetmektedir. Bu düşünceden hareketle, insanlarımızın SAĞLIKLI YAŞAM konusunda ihtiyaç duyduğu çağdaş teknolojilerden yeterince yararlanabilmesi, onu bir yaşam kültürü haline getirebilmesi, kendine yatırım yapması, çeşitli nedenlerle kaybettiği enerjisini, dolayısıyla performansını bir eğlence kültürü içersinde yeniden kazanabilmesi olanaklarını sağlamak, teknolojik, estetik, rahat ve huzurlu ortamlar yaratıp yepyeni bir kavramı ülke insanının hizmetine sunmayı amaçlamaktayız.

Bu amacımıza ulaşmada en büyük güvencemiz, Şirketler Grubumuzun yıllarca iş hayatındaki bilgi ve deneyimi, AR-GE çalışmalarına verdiği önem, KALİTE, GÜVEN ve İŞ ETİĞİ değerlerindeki ödünsüzlüktür.

Yakın gelecekte ülke sınırlarını aşarak, dünya ülkelerine de hizmet veren bir konuma ulaşmak en büyük hedefimizdir.

 

Misyonumuz

Oxymate’in misyonu “Oksijen Barlar ile, sağlıklı yaşam bilincine hizmet eden cihaz ve ürünler ile ilgili, tedarik, pazarlama ve üretim faaliyetlerinde bulunan ERSA, daha çok sağlıklı yaşam sektöründe oksijen barın üretim ve pazarlamasına yoğunlaşmıştır.

ERSA, müşteri beklentilerine duyarlı, sonuca yönelik, enerjik, uygulayıcı, genç ve dinamik, atılımcı ve yenilikçi, işletme içinde takım ruhu ve dayanışmayı önemseyen, kalite odaklı, sürekli gelişime inanan, toplum ve çevre duyarlılığının ötesinde destekleyici ve geliştirici davranışlar gösteren bir kurum kültürüne sahiptir.
Bir kurum kültürü bilincinde olarak, ERSA Türkiye’de ve tüm dünyada etik ve toplum vicdanına önem veren, inanç, prensip ve ilkelerine uygun tutarlı davranışlarda bulunan güvenilir ve dürüst bir işletme davranışı sergilemeyi,bunu iş ortakları, çalışanları, müşterileri ile paylaşmayı en önemli prensibi olarak ilke edinmiş bir firmadır.

 

Vizyonumuz

Oxymate’in beş yıllık vizyonu “Toplumun her bireyinde sağlıklı yaşam bilincini oluştururken insanın kendine yatırım yapmasını sağlamak ve oksijen barların her köşe başında yer almasına öncülük etmek” olarak düşünülmüştür.

Oxymate’in bu vizyonu gerçekleştirmesinde başarı sağlayacak etkenlerin başında insanların sağlıklı yaşam konseptine bakış açılarının içinde bulunduğumuz koşullar dolayısıyla her geçen gün artarak genişlemesi, insanların kendi sağlıklarına yönelik ciddi yatırımlar yapması, pazarın yeni olması ve oksijenin sağlıklı yaşam için kaçınılmaz olmasıdır.