Bu Barda Hayat Var…

Başkan’ın Mesajı

İş dünyasında faaliyet gösteren kişi yada kuruluşlar faaliyet sektörlerinde tanınabilmek, yer edinebilmek, pazar payı oluşturabilmek ve sürekliliği sağlayabilmek amacı ile marka olabilme yolunda çaba sarf etmektedirler.
Şirketler için uzun ve yorucu bu yolda zaman içinde bir çok olumsuzluklar ile karşılaşılması muhtemeldir. Bu; başlangıcı ve bitişi olmayan, yeni taze katılımların olabileceği, her türlü şartlara açık bir maratondur.
Tempo devamlı yüksektir. Biz ERSA SAĞLIKLI YAŞAM olarak bu yüksek tempoda koşunun en önünde yer almaktayız. Yaptığımız yatırımlarla, yeni ürünlerimizle, ar-ge çalışmalarımız ile, kalite ve yeterlilik standartları ile, satış ağımız ile ve en önemlisi müşteri memnuniyetimiz ile sektörümüzde yön verici olduk. Değişen rakiplerimiz tarafından takip edilmek bizleri hep motive etmiştir.

Marka oluşturmanın, oluşturulan marka ile tanınmanın ve tercih edilmenin hatta sektörde kalıcı olabilmenin uzun süreli, meşakkatli, sabır ve özveri isteyen bir çalışma gerektirdiği muhakkaktır. Firmalar için süreklilik, gelişme, yüksek kar marjı ne kadar önemli ise tüketici için de yüksek kaliteli ürüne sahip olma ve hizmet edinebilme tercih sebebidir.

Üretim yada hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalar tüketiciye öncelikle kaliteli hizmet ve ürün sunmayı ilk gaye edinmelidirler.

Gelişmiş ülkelerle yaptığımız sektörel mukayeselerde bizden daha az nüfusa, yüz ölçüme, daha az hammaddeye, daha kötü doğal şartlara sahip bir çok ülkenin bilinen markalarının olması, doğrusu markalaşma yolunda daha fazla çalışmamız gerektiğini ortaya koymaktadır.

Amacımız ülkemizde kendi yerini senelerdir tutan OXYMATE markasını, küresel rekabet ortamı içerisinde hakettiği yere koymaktır.

Bu gaye doğrultusunda ERSA SAĞLIKLI YAŞAM ile yatırımlar yapan, yabancı enstitüler ile ortak çalışmalar yürüten, ihracat yoğun çalışan bir şirket olmaktadır.

Amacımız dünya markası olmak ve o maratonda da birinci koşmaktır.

Ü. SAVAŞ GİZER