• Oxymate Tekli Oksijen Bar

  Airbrush Sistemli

  Tekli air brush sistemi ile çalışan OXYMATE Oksijen Bar ünitesi Güzellik Merkezlerinde yapılan cilt bakımlarında etkin kullanılabilen bir cihazdır.
  devamı…

 • Oxymate İkili Oksijen Bar

  Airbrush Sistemli

  İkili air brush sistemi ile çalışan Oxymate bar ünitesi, Güzellik Merkezlerindeki cilt bakımlarında kullanılan bir cihazdır.

  devamı…

 • Oxymate Cilt Oksijen Bar

  Airbrush Sistemli

  Sadece estetik açıdan değil sağlık açısından da cildimizin temizlik ve bakımına özen göstermek, yaşımız ilerledikçe oluşacak kırışıklık ve deformasyon gibi…
  devamı…

 • Elektronik Oksijen Bar

  Uzaktan Kumandalı

  Üç /dört çeşit aroma seçimi, Seans suresini belirtir kronometre, Seans bitiminde sistemi otomatik kapatma, Dokunmatik TFT ekranla seans…

  devamı…

Home

Oxymate’e Hoşgeldiniz

ERSA SAĞLIKLI YAŞAM TEKNOLOJİLERİ günümüz insanının ihtiyacı olan oksijeni toplumun hizmetine sunmak üzere kurulmuştur.

Günümüz insanı, hızlı gelişen teknoloji, yoğun stres, kirli çevre koşulları ve sağlık problemleri nedeniyle performansını kaybetmektedir. Bu düşünceden hareketle, insanlarımızın SAĞLIKLI YAŞAM konusunda ihtiyaç duyduğu çağdaş teknolojilerden yeterince yararlanabilmesi, onu bir yaşam kültürü haline getirebilmesi, kendine yatırım yapması, çeşitli nedenlerle kaybettiği enerjisini, dolayısıyla performansını bir eğlence kültürü içersinde yeniden kazanabilmesi olanaklarını sağlamak, teknolojik, estetik, rahat ve huzurlu ortamlar yaratıp yepyeni bir kavramı ülke insanının hizmetine sunmayı amaçlamaktayız.

Bu amacımıza ulaşmada en büyük güvencemiz, Şirketler Grubumuzun yıllarca iş hayatındaki bilgi ve deneyimi, AR-GE çalışmalarına verdiği önem, KALİTE, GÜVEN ve İŞ ETİĞİ değerlerindeki ödünsüzlüktür.

Yakın gelecekte ülke sınırlarını aşarak, dünya ülkelerine de hizmet veren bir konuma ulaşmak en büyük hedefimizdir.